Hakkımızda

Ekonomi & Finans Konuşmacıları

İş Dünyası & Liderlik Konuşmacıları

Konuşmacılarımız

Motivasyon Konuşmacıları

Psikoloji Konuşmacıları

Sanat & Tasarım Konuşmacıları

Spor & Sağlıklı Yaşam Konuşmacıları

Sunucularımız

Idea Speaker Agency, fikirleri, bilgileri ve tecrübeleri ile öne çıkan konuşmacıların yer aldığı bir konuşmacı ajansıdır. Iş ortaklarımıza konuşmacı tedariği, ihtiyaca yönelik online eğitim, yüzyüze eğitim ve atölye, sahne şovu, özel içerikli podcast ve YouTube programları gibi özel içerik desteği vermekteyiz.

Batuhan Çevik

İlk ve orta öğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra önce Washington DC ardından İstanbul’da eğitimine devam etti. 2014’ten beri binlerce kişiyi ağırlayan TEDxBahcesehirUniversity’nin 5 sene küratörlüğünü yaptı. Halen TEDxAntalya küratörlüğünü yapan Çevik, aynı zamanda Home Of Dreamers ajansının kurucusu ve İstanbul Marketing Summit etkinliğinin organizatörüdür.

Elif Varan

Bilgi Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümlerinden mezun olan Elif Varan, ardından Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslarası İlişkiler Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Gastronomiye olan ilgisi sebebiyle AÜ 2. Üniversitesi Aşçılık bölümüne girmiş ve buradan mezun olmuştur, halen Oenotrian Wine School WSET 3 öğrencisidir. Kurumsal iletişim, kurumsal ilişkiler, eğitim, üniversite iş dünyası iş birlikleri, etkinlik yönetimi gibi konularda toplamda 17 yıllık bir deneyimi bulunmaktadır. 

Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP Eğitim Modeli’nin kurucu ekibinde bulunmuş, 14 sene üniversite-iş dünyası işbirlikleri alanında çalışmıştır. TEDxBahcesehirUniversity Danışma Kurulu üyesidir. İdea Speaker Agency’de Partner olarak devam etmektedir.